Pronájem sálu a areálu

Částka za pronájem sálu, popř. areálu za sokolovnou byla oficiálně stanovena na 250,-Kč za hodinu. Každou žádost řešíme individuálně. Záleží na jak dlouho, co bude chtít zapůjčit (sportovní náčiní, párkovače, vařiče, stoly, ubrusy,…), úklid, je-li akce v zimě – v létě, apod..

Jak postupovat?  Zájemce kontaktuje předsedu TJ, popř. určeného zástupce. Bude seznámen s bezpečnostními a požárními předpisy, se stavem sokolovny ( sál, WC,..) , domluví se co bude chtít zapůjčit, apod..

Dohodnou – li se obě strany na podmínkách, tak to písemně potvrdí smlouvou o pronájmu. Každá strana obdrží jeden výtisk smlouvy. Následně  obdrží nájemce klíče. Po ukončení pronájmu  obě strany projdou pronajaté prostory a předají si zapůjčené věci. Je –li vše v pořádku, bude nájemce vystavena faktura na částku uvedenou ve smlouvě. Dojde-li ke škodám na majetku TJ, tak je nájemce vzniklé škody uhradit.