Chcete u nás sportovat ?

  Přistěhovali jste se a  chcete se dál věnovat svému sportu? Dříve jsem se věnovali sportu a chci začít?  Chceme, aby naše dítě něco aktivního dělalo ?  Chci si vyzkoušet určitý sport ?

  TJ Sport Mikulovice sdružuje oddíly stolního tenisu, volejbalu, aikida, nohejbalu, tenisu, badmintonu, aerobiku, hokejbalu, šachů. Našli jste si svůj sport , o který máte zájem. Na těchto stránkách přejděte do části ODDÍLY. V menu si vyberete daný sport  a dozvíte se kdy a kde se trénuje, kontakt na vedoucího oddílu,  jestli se oddíl věnuje mládeži,  kolik se platí,  …..Budete-li se chtít dozvědět další informace, tak telefonem zavoláte vedoucímu oddílu, který na Vaše dotazy odpoví.

 

  Váháte, máte nějaké obavy ? Říkáte si, bude to dítě bavit, nebudu to umět.

Zjistěte si , kdy je trénink  Vámi vybraného sportu a dojděte na něj. Vezmete si sebou pouze vhodné oblečení a obuv na přezutí. První měsíc nechceme žádné poplatky. Nebude Vás to bavit, tak přestanete chodit.. Ale můžete zjistit, že se  přitom odreagujete, je tam dobrý kolektiv, propadnete svému sporu a rozhodnete se  pokračovat. Oznámíte vedoucímu oddílu, že byste se oficiálně přihlásili. Budete seznámeni s poplatky a  můžete se zaregistrovat jako člen TJ  ( jste pojištěni proti úrazu v rámci činnosti v TJ),

    Věnujete se sportu,  který u nás není a máte zájem ho pod hlavičkou TJ Sport provozovat. Kontaktujte zástupce TJ. Nabízíme účetnictví , můžeme poskytnout příspěvky na činnost, máme k dispozici vlastní prostory, je možné se zaregistrovat v ČUS.

© 2017 TJ SPORT MIKULOVICE. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.