Kdo nás podporuje

Nechceme rozepisovat,  kdo nám  a čím přispěl. Těmto úřadům, firmám, osobám, které nám pravidelně přispívají na činnost, provoz, materiální zabezpečení,  rekonstrukce   patří VELKÉ poděkování. Výsledky   této podpory  najdete i v odkazech těchto stránek.

Chcete nás podpořit

Pomoci můžete nejen penězi. Oddíly mládeže se účastní řady turnajů, zápasů mimo Mikulovice a uvítáme zájemce, kteří zabezpečí jejich dopravu. Můžete se podílet na organizování sportovních a společenských akcí, Dále uvítáme pomoc s trénováním v oddílech mládeže. A našla by se řada dalších příkladů.

Bude-li mít někdo zájem nás podporovat, tak ať neváhá kontaktovat zástupce TJ  Sport. TJ může nabídnout umístění loga na dresech, budově, stránkách. Můžeme zapůjčit sál a  areál za sokolovnou. (firemní akce, dětské dny, provozování sportů,…) .